Akcie

tatryvet-5

tatryvet_brozura_a5_modra_5

Január- December 2015: 50% zľava na odstránenie zubného kameňa pre **stálych klientov**

Počas celého roka 2015 garantujeme každému stálemu klientovi 50% žľavu pri odstránení zubného kameňa. Cena po zľave je 25€ s DPH.
**stály klient je klient (majiteľ, doprovod, držiteľ zvieraťa), ktorého dané zviera využívajúce akciovú cenu bolo na našej klinike za posledných 12 kalendárnych mesiacov aspoň 1x vakcinované kompletnou vakcínou DHPPi+L+R)
MVDr. Pavol Jurčo

Október- November- December 2014: Preventívne prehliadky- vyšetrenia

Priatelia, prevencia má svoj význam, preto v nej pokračujeme až do konca roka 2014
kolektív kliniky

Júl- August- September 2014: Preventívne prehliadky- vyšetrenia

Sami dobre viete, aký veľký význam majú preventívne prehliadky nielen u ľudí, ale aj u vašich štvornohých členov rodiny. Vieme to všetci, ale preventívnu prehliadku neabsolvujeme buď z ľahostajnosti, alebo z finančných dôvodov. Celý tím kliniky TatryVet bude počas nasledujúcich troch mesiacov edukovať majiteľov zvierat a vysvetľovať, aký prínos má absolvovanie “preventívnej prehliadky”. Pripravili sme pre Vás špeciálne balíky s názvom: “preventívna prehliadka A”, “preventívna prehliadka B”, “preventívna prehliadka C”, ktoré si môžete vybrať a absolvovať jednotlivé úrovne vyšetrení od jednoduchých ako je vyšetrenie moča, trusu a krvi- až po špeciálne vyšetrenia digitálnym RTG, EKG, USG dopplerom. Určite si niektorý z nich vyberiete. Špeciálna akcia preventívne prehliadky trvá celý júl- august a september 2014. Podrobnosti a objednávky na tel.č.: 052/ 38 111 84 počas pracovnej doby po-pia 8:00- 20.00, so 9:00-12:00
MVDr. Pavol Jurčo

Máj- Jún 2014: Pokračovanie Akcie na pipetky proti kliešťom

V máji a júni sme pre Vás pripravili malú obmenu úspešnej akcie na pipetky, ktorá je pre Vás ešte výhodnejšia. Všetko je jednoduché- pri kúpe 2ks pipetiek dostanete pinzetu na odstránenie kliešťov zdarma
kolektív kliniky TatryVet

Marec- Máj 2014: Akcia na pipetky proti kliešťom

V nasledujúcich 3 mesiacoch môžte využiť akciu na antiparazitárne prípravky vo forme Spot-On, čiže pipetky, kde pri kúpe 2ks dostanete ďalšiu pipetku(1ks) za 1 cent(0,01€), pri kúpe 4ks dostanete 2 pipetky á za 1 cent(0,01€), pri kúpe 6ks dostanete 3 pipetky á za 1 cent(0,01€), atď…
Akcia sa vzťahuje na pipetky rovnakej veľkosti.
kolektív kliniky TatryVet

Celý rok 2014: rok prevencie (kastrácie psov a mačiek+ odstránenie zubného kameňa

……
Príjemný rok prevencie 2014 !!!
MVDr. Pavol Jurčo

Október- November- December 2013: Odstránenie zubného kameňa len za 19,90€

Do konca roka 2013 máme pre našich stálych klientov** pripravenú akciu, počas ktorej za supervýhodnú cenu 19,90€ budú môcť dať odstrániť zubný kameň svojim štvornoháčom.
(**stály klient je klient, ktorého aspoň jedno zviera bolo na našej klinike za posledných 12 kalendárnych mesiacov aspoň 1x vakcinované)
Konkrétne náležitosti a podmienky akcie sa dozviete priamo na klinike
Príjemné akciovanie !!!
Kolektív kliniky TatryVet- Dr. Alenka+ Gabika+ Paľo

Jún 2013: Zniženie cien pipiet proti kliešťom o 10-30%

Celý jún 2013 máme pre Vás pripravenú akciu, počas ktorej si budete môcť zakúpiť pipetky- spot-on proti kliešťom za zvýhodnenú cenu:
Pri kúpe jednej pipety platí 10% zľava, pri kúpe dvoch pipiet 20% zľava a pri kúpe troch a viacerých pipiet 30% zľava. Upozornenie:Zľavu je možné uplatniť pri kúpe rovnakého druhu a sily-koncentrácie pipety

Prajem príjemné akciovanie.. MVDr. Pavol Jurčo

Marec- Apríl- Máj 2013: Odmena pre stálych klientov

Každý stály klient** , ktorý počas nasledujúcich troch mesiacov (marec- apríl- máj) príde zaočkovať a zároveň dá aj začipovať svojho miláčika, dostane pipetu proti klieštom, blchám a všiam len za 1 cent, tj. 0,01€.
názorný príklad: stály klient+ očkovanie+ čipovanie= pipeta proti kliešťom za 1 cent, tj. 0,01€ (bez ohľadu na to, či máte malú čivavu, alebo veľkú nemeckú dogu :-) )

(**stály klient je klient, ktorého aspoň jedno zviera bolo na našej klinike za posledných 12 kalendárnych mesiacov aspoň 1x vakcinované)

Prajem príjemné akciovanie.. MVDr. Pavol Jurčo

Január 2013: Preventívne vyšetrenie hladiny cukru v krvi

Naša klinika zakúpila nový prístroj, ktorý ihneď a bez čakania zmeria z malej kvapky krvi hladinu cukru v krvi Vašich miláčikov (psov a mačiek). Preto počas januára 2013 sme pre našich stálych** klientov pripravili akciu, počas ktorej si budú môcť za 1€ dať vyšetriť hladinu cukru v krvi psov a mačiek. Týmto screeningovým vyšetrením sa dá odhaliť samotná cukrovka v jej rôznych štádiách a včasne nasadiť liečba.
Podmienkou je, aby ste k nám zvieratko priviedli na lačno, nemusíte sa objednávať.

Pre tých, ktorí nie sú našimi stálymi klientami platí plná cena 7€

(**stály klient je klient, ktorého aspoň jedno zviera bolo na našej klinike za posledných 12 kalendárnych mesiacov aspoň 1x vakcinované)

Prajem príjemné akciovanie.. MVDr. Pavol Jurčo

© 2018 Veterinárna klinika Tatryvet
Tvorba webu: Štefan Koreň

WordPress