Spokojnosť

tatryvet-2

14.2.2017*Pána MVDr.Jurča poznám ešte,keď pracoval v SNV.Dal nám do poriadku Sárku ktoru sme našli zanedbanu na luke.Teraz máme Marleyho a stále chodíme do tejto ambulancie.Profesionálny a ľudský prístup tam nájdete stále.Až tím zvieratkám tak trochu závidim.Tuto veterinárnu kliniku vrelo doporučujem.Som veľmi rada že STE.
V.B.V.

Dobrý deň.
25.1.2016-Touto cestou posielam jedno veľké ďakujem,za krásny a mimoriadne ľudský prístup k malému pacientovi a aj jeho vystrašenej majiteľke.
ĎAKUJEM patrí Mudr. Jurčovi, ktorý sa o nás staral v osudný deň doobeda a Mudr. Hriňakovej, ktorá sa o nás starala poobede.
Miláčik Jerry je členom našej rodiny 11,5 roka.
Prajem veľa spokojných pacientov.
S pozdravom Monika M.B.

Týmto by som sa chcela poďakovať Veterinárnej klinike Tatryvet za príkladnú starostlivosť o nášho Oliviera, ktorú mu venovali počas liečenia zlomených predných labiek. Menovite by som chcela poďakovať MVDr. Pavlovi Jurčovi za dobre zvládnutú operáciu oboch labiek, MVDr. Gabriele Hriňákovej a MVDr. Alene Krahulcovej za venovanú starostlivosť počas liečenia.5.september 2015 A.A.

Dovoľte mi, aby som sa Vám i touto cestou poďakoval za odborný a najmä vysoko ľudský prístup pri ošetrení nášho psa. Jedná sa o zlatého retrívra Lea zo dňa 7.4.2015, kedy Vaša p. Dr. Hriňáková ošetrila zašitím rany……… Ešte raz vďaka a vždy keď budeme potrebovať ošetrenie, určite prídeme znovu ku Vám. Ďakujem. Valachovi Bratislava

Dobry den,

sice s oneskorenim, ale o to srdecnejsie, sa Vam chcem v mene celej rodiny podakovat za skvely a profesionalny pristup. Dna 21. januara tohto roku bola na Vasej klinike v PP operovana nasa fenka kolie na pyometru. Benita sa po operacii velmi rychlo zotavila, rana sa krasne zahojila a dnes je z nej vyrazne zivsia a veselsia dama v rokoch :) Prajeme vela uspechov a vela dalsich spokojnych a stastnych zverencov. S pozdravom,

Jana Mikova, Lipt. Mikulas

Dobrý deň,

Touto cestou chceme vyjadriť naše poďakovanie klinike Tatryvet za ochotu pomôcť v starostlivosti o nášho psíka, ktorého máme v detskom domove Poprad, rodinnom dome v Hranovnici. Pán doktor Jurčo nám vyšiel s radosťou v ústrety a starostlivosť o nášho psíka prevzal bez finančnej odmeny za vykonané služby a prejavil nám ochotu pomáhať aj naďalej. Naše deti sú veľmi vďačné, pretože zvieratko v našom prostredí musí byť kompletne zabezpečené z veterinárneho hľadiska. Peniaze na jeho realizáciu nemáme a tak sa tešíme, že aj dnes v našom okolí máme lekára, ktorý ponúkol svoju službu aj našim deťom. Ďakujeme za priateľský prístup k deťom a odborný prístup k nášmu psíkovi.

Za naše deti Mgr. Margita Váhovská, riaditeľka DeD.

Dobrý deň,
ešte raz chceme poďakovať za záchranu našej Beušky a posielam pár fotiek malej Kimi spolu s Beou, ktorá robí au-pair J
S pozdravom
Iveta Č..

aupair

aupair

ĎAKUJEME Veterinárnej klinike TATRYVET za starostlivosť o rodinku a všetkých našich nájduchov. Často sa ocitneme v zúfalej situácii a šteniatka ( ako aj túto rodinku ) nemáme hneď po nájdení kde umiestniť. Skvelý tím veterinárov na tejto klinike nám vždy dovolí našich zverencov u nich nechať či už na pár hodín alebo dní a s láskou sa o nich starajú. Je to pre nás obrovská pomoc. Ďakujeme.

Rodinka si stále hľadá DOČASNÚ OPATERU. Všetky náklady spojené s dočasnou opaterou hradíme my. Vašou úlohou je iba tejto krásnej rodinke zabezpečiť pokoj, teplo a dostatok lásky. Maminka je skvelá, poslušná a nekonfliktná. O svoje šteniatka sa ukážkovo stará a doslova ani neviete, že ich má. Ak viete pomôcť kontaktujte nás na fb alebo volajte na +421 948 598 268 a +421 948 613 193!!
Dobry den,
velmi by som sa chcela podakovat mladej pani doktorke, ktora sa nam venovala vcera (01.06.2014, nedela, popoludnajsie hodiny)
Boli sme na vylete so psikom, maly cavalier, on na vodzke a druhy-nam neznamy pes (nieco ako velky spic alebo samojed nieco z toho) “vystartoval” rovno po nom (bol tam s majitelom na biku a fenkou vyzlou, oba bez vodzky…), zahryzol sa mu do chrbta, velmi blizko krku. Kebyze ho majitel doslova neodkopol, moj psik, by nemal ziadnu sancu… Priatel zavolal na cislo vasej kliniky, ktoru nasiel na nete, pani doktorka bola velmi prijemna uz do telefonu, prisla okamzite na kliniku a velmi profesionalne konala. Ani nie do hodiny sme mali psika spat. Bol potrebny chirurgicky zakrok.
Zial, neviem meno pani doktorky, bola to mila dlhovlasa blondina. Bola sama, takze nebude takze sa dopatrat, kto to bol
Som jej zaviazana a nesmierne si vazim jej citlivy a pritom profesionalny pristup.
Zelam jej vsetko dobre a este raz vas prosim, tlmocte jej moje dakujem.
Pekny den
Bibiana Dashtents

…Dobry den,
…Pred chvilou som vam pisala email, az teraz som nasla na vasej stranke meno pani doktorky, ktorej som sa chcela podakovat.
Podla fotografie na nete je to MVDr Gabriela Hrinakova
Jej prosim tlmocte moje podakovanie. Je to spravny clovek na spravnom mieste. Dnes tak nezvycajne.
Bibiana Dashtents

AJLIN dnes bola na vyšetrení jej nôžky. RTG ukázalo, že má odseknute tri prsty, zrejme utrpela úraz. Dlhšiu dobu preto nepoužívala zrejme zranenú nôžku a preto sa naučila chodiť iba po troch nohách. Nejde o vrodenú vadu, ale o úraz. Ajlin musíme nôžku masírovať a cvičiť vhodné by bolo aj plávanie, aby sme čím skôr spevnili svaly na nôžke. Ajlinku sme dnes aj zaočkovali a dali sme jej číp. Ďakujeme MVDr. Pavlovi Jurčovi, ktorý RTG a vyšetrenie nôžky Ajlin venoval bezplatne.
Ďakujeme- útulok šťastný psík

Dobrý deň.Pred 3 mesiacmi som na Vašej klinike nechala ošetriť kocúrika mojich rodičov – Riška.Mal zlomený bedrový kĺb.Žijem mimo SR a uvidela som ho až po tejto dobe.Je to živé zdravé zvieratko, skáče do výšky, snaží sa loviť aj vtáčiky :-) Keby som to nevidela na vlastné oči, neverila by som, ako ste mu pomohli.Ďakujem celému teamu vedenému MVDr.Jurčom za pomoc, za profesionálny prístup k mazlíčkovi, aj za mimoriadne príjemné jednanie s majiteľmi.Prajem do budúcna všetko dobré.
MUDr.Baranová

Dobrý deň. Už som mala tu česť prejsť so svojimi štvornohými kamarátmi mnoho veterinárov , ale táto klinika je najlepšia. Mojej sučke Viky som vybrala dobrú kliniku , podla mňa tú najlepšiu v celom popradskom okrese. Pracuje tam dobre zohraný tím veterinárov ktorí urobia všetko na záchranu vášho miláčika a poradia ako sa o neho čo najlepšie starať. Takže ďakujem celému tímu , že sa o ” nás ” dobre stará.
M.M+ Viky

Dobrý večer.Chceli by sme vyjadriť úprimné poďakovanie celému tímu pracovníkov Vašej kliniky, no hlavne MVDr. Jurčovi za obetavú starostlivosť o našeho domáceho miláčika. Aj keď náš Ronnie svoj boj o život prehral a my sme ho stratili , vy ste sa počas celej jeho liečby obetavo o neho starali a robili všetko preto, aby sa uzdravil. S Vašimi službami, ľudským a profesionálnym prístupom k zvieratkám sme boli spokojní počas celej doby, kedy sme Vás so psíkom navštevovali. Za všetko Vaše úsilie, obetavos